Slaapweekend 26, 27 en 28 mei 2023 (Pinksterweekend)

Eindelijk kan het weer, dus graag nodigen wij onze jeugdleden (JO8 t/m JO13) uit om deel te nemen aan het slaapweekend bij D.S.V. Full Speed!
Wat is de bedoeling?Het slaapweekend zal gehouden worden in het pinksterweekend van vrijdag 26 mei 2023 tot en met zondag 28 mei 2023.
De kinderen van JO11/JO12/JO13 hebben de mogelijkheid om 2 nachtjes te blijven slapen. De kinderen van JO8/JO9/JO10 hebben de mogelijkheid om 1 nachtje te blijven slapen, zaterdag op zondag.
Indien jouw kind niet wil blijven slapen, kan jouw kind deelnemen aan alleen de zaterdagactiviteiten.
2 nachten |
JO11 / JO12 / JO13 |
vrijdag 26 mei van 19:00 tot zondag 28 mei 11:00 uur |
1 nacht |
JO8 / JO9 / JO10 |
zaterdag 27 mei van 9:00 tot zondag 28 mei 11:00 uur |
alleen deelnemen aan zaterdagactiviteit |
zaterdag 27 mei van 9:00 tot 19:30 uur (zonder slapen) |
ActiviteitenDe activiteitencommissie is druk bezig met het verzinnen van leuke activiteiten, hier later meer over!
Wat zijn de kosten van dit superleuke slaapweekend?Uiteraard zitten er kosten verbonden aan de organisatie van dit gave weekend en de bijbehorende activiteiten. De eigen bijdrage voor dit weekend is als volgt:
2 nachten slapen (JO11 / JO12 / JO13) |
€ 17,50 |
1 nacht slapen (JO8 / JO9 / JO10) |
€ 12,50 |
alleen deelnemen aan zaterdagactiviteit |
€ 10,00 |
Graag z.s.m. betalen na aanmelding! De betaling dient uiterlijk woensdag 26 april 2023
op de rekening van Full Speed te staan! Hoe te betalen staat in de bevestigingsmail die je ontvangt na aanmelding.
Tot woensdag 26 april 2023 kun je kosteloos annuleren, maar daarna geven we geen meer geld terug vanwege de kosten die we dan al hebben gemaakt t.b.v de organisatie en inkoop.
Indien de betaling voor dit weekend problemen geeft laat het ons alstublieft weten zodat we samen tot een oplossing kunnen komen! Dit kan ook via onderstaand e-mailadres. |
AanmeldenLijkt jouw kind het leuk om mee te doen aan dit weekend meld je dan aan vóór maandag 13 maart 2023. Als wij weten met hoeveel we zijn, dan kunnen we het weekend gaan organiseren en inkopen.
Aanmelden kan digitaal via onderstaand formulier.
Wij hebben er zin in en hopelijk jullie ook!
Met sportieve groet,
De Activiteitencommissie van D.S.V. Full Speed
jeugdactiviteiten@fullspeed.nl