Full Speed speelt dit seizoen voor het 2e seizoen op zaterdag en, na degradatie uit de 2e klasse, in de 3e klasse B. Trainer is Frank Verhaar.
Voor de bekercompetitie is Full Speed ingedeeld in poule 15:
Voor de reguliere competitie is Full Speed ingedeeld in de 3e klasse B:
Stad Delft Bokaal 2023De wedstrijden van zaterdag 19 augustus
donderdag 24 augustus 2023, oefenwedstrijd,4-2 verloren van Den Hoorn, doelpuntenmakers Lesley Dijksman en Gershairo Angila
zaterdag 2 september 2023, bekercompetitie4-1 verloren van Koudekerk, doelpuntenmaker Jacco Wevers
Zaterdag 9 september 2023, bekercompetitie
5-1 verloren van SVS, doelpuntenmaker Youri Kooijmans
Zaterdag 16 september 2023, bekercompetitie
2-1 verloren van MVV'27, doelpuntenmaker Lucas van den Kolk
Zaterdag 23 september 2023, competitie2-4 verloren van KMD, doelpuntenmaker Lesley Dijksman 2x
Zaterdag 30 september 2023, competitie0-2 gewonnen van Wilhelmus, doelpuntenmakers George Thoen en Youri Kooijmans
Zaterdag 7 oktober 2023, competitie1-1 tegen Schipluiden. Doelpuntenmaker Lucas van den Kolk
Zaterdag 14 oktober 2023, competitie1-2 tegen PGS/VOGEL. Doelpuntenmakers Lucas van den Kolk en Jordy de Wit
Zaterdag 28 oktober 2023, competitie0-4 tegen Graaf Willen VAC.
Zaterdag 4 november 2023, competitie6-6 tegen Laakkwartier
Zaterdag 11 november 2023, competitie1-0 tegen Blauw Zwart
Zaterdag 18 november 2023, competitie1-2 tegen Concordia, doelpuntenmakers Lesley Dijksman en Mathijs Bosboom
Zaterdag 25 november 2023, competitie3-0 verloren van Duindorp SV
Zaterdag 2 december 2023, competitie0-4 verloren dan HMSH
zaterdag 9 december 2023, competitie6-0 verloren van DWO
Zaterdag 20 januari 2024, competitie2-0 verloren van Ariston '80
Zaterdag 27 februari 2024, competitie0-1 verloren dan DSVP
Zaterdag 3 februari 2024, competitie2-2 tegen KMD
Dinsdag 13 februari 2024, Haaglanden cup0-0 (winst na strafschoppen) tegen GSC Esdo
zaterdag 24 februari, competitie0-4 verloren van Wilhelmus
Zaterdag 2 maart, competitie1-1 tegen Schipluiden
Dinsdag 5 maart, Haaglanden Cup2-3 tegen Wilhelmus
Zaterdag 9 maart, competitie0-0 tegen PGS/VOGEL
Zaterdag 16 maart 2024, competitie
0-3 tegen Graaf Willem II VAC
Zaterdag 23 maart 2024, competitie1-3 tegen Laakkwartier
Zaterdag 6 april 2024, competitie3-2 tegen Blauw Zwart
Zaterdag 13 april 2024, competitie0-1 tegen Concordia