Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
18 mei 17:15 Full Speed JO8-1 Berkel JO8-1
18 mei 20:00 Taurus VR2 (zon) Full Speed VR1 (zon)
21 mei 8:30 S.V. Den Hoorn JO11-3 Full Speed JO11-1
21 mei 8:30 FC 's-Gravenzande JO8-1 Full Speed JO8-1
21 mei 8:30 Full Speed JO7-1 SEP JO7-1
21 mei 8:30 Full Speed JO7-1 GSC ESDO JO7-2
21 mei 8:30 Full Speed JO7-5 TAC'90 JO7-1
21 mei 8:40 Semper Altius JO7-3 Full Speed JO7-1
21 mei 8:40 Semper Altius JO7-3 Full Speed JO7-1
21 mei 8:40 Quick Steps JO7-1 Full Speed JO7-5
21 mei 8:45 VELO JO8-6 Full Speed JO8-3
21 mei 8:50 Full Speed JO7-1 Kethel Spaland, vv JO7-1
21 mei 8:50 Full Speed JO7-1 Kethel Spaland, vv JO7-1
21 mei 8:50 Full Speed JO7-5 Scheveningen JO7-1
21 mei 9:00 Full Speed JO9-3 AGE-GGK JO9-1
21 mei 9:00 Full Speed JO8-2 VELO JO8-3
21 mei 9:00 Full Speed JO8-4 Schipluiden JO8-2
21 mei 9:00 Full Speed JO7-3 VCS JO7-1
21 mei 9:00 Full Speed JO7-6 Semper Altius JO7-4
21 mei 9:10 WIK JO7-1 Full Speed JO7-3
21 mei 9:10 Full Speed JO7-6 Houtwijk sv JO7-1
21 mei 9:20 Full Speed JO7-3 BMT JO7-1
21 mei 9:20 RVC Celeritas JO7-1 Full Speed JO7-6
21 mei 9:30 RVC Celeritas JO9-3 Full Speed JO9-2
21 mei 9:30 Full Speed JO7-4 BMT JO7-4
21 mei 9:30 Full Speed JO7-4 BMT JO7-4
21 mei 9:30 Ukken training
21 mei 9:40 Full Speed JO7-4 Zwaluwen JO7-2
21 mei 9:45 VELO JO10-4 Full Speed JO10-1
21 mei 9:45 VELO JO10-5 Full Speed JO10-5
21 mei 9:50 GSC ESDO JO7-2 Full Speed JO7-4
21 mei 9:50 SEP JO7-1 Full Speed JO7-4
21 mei 10:00 Full Speed JO12-1 Nootdorp JO12-1
21 mei 10:00 Neptunus-Schiebroek JO12-3 Full Speed JO12-3
21 mei 10:00 Full Speed JO7-2 SVH JO7-2
21 mei 10:10 Full Speed JO7-2 RVC Celeritas JO7-3
21 mei 10:15 Full Speed JO10-2 Schipluiden JO10-1
21 mei 10:15 Full Speed JO10-4 Steeds Hooger JO10-3
21 mei 10:20 HMSH JO7-1 Full Speed JO7-2
21 mei 10:30 Full Speed JO12-2 DHL JO12-2
21 mei 10:30 Loosduinen JO11-2 Full Speed JO11-3
21 mei 10:30 BMT JO9-3 Full Speed JO9-4
21 mei 11:00 Concordia JO9-1 Full Speed JO9-1
21 mei 11:15 RKDEO JO10-8 Full Speed JO10-3
21 mei 11:30 Full Speed JO16-1 RAS JO16-1
21 mei 11:30 Full Speed JO11-2 CWO JO11-2
21 mei 12:00 JO13 VV Altior JO13
21 mei 12:45 SJC JO18-1 Full Speed JO18-1
22 mei 10:00 Kethel Spaland, vv 35+2 (zon) Full Speed Delfia 35+2 (zon)
22 mei 11:30 SEP 2 (zon) Full Speed 2 (zon)
22 mei 11:45 RVC '33 2 (zon) Full Speed 3 (zon)
22 mei 12:45 sv Zuid West DH 5 (zon) Full Speed 4 (zon)
22 mei 13:00 dvv Delft 4 (zon) Full Speed 5 (zon)
22 mei 14:00 FC IJsselmonde 1 Full Speed 1
22 mei 14:00 Aeolus VR1 (zon) Full Speed VR1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!